Ieri un post, azi un alt post. E bine nu?
Astăzi au început să se complice lucrurile. Nu în acel mod de "Doamne ce s-a întâmplat ", nu e nimic grav. Doar că încep să mă gândesc serios că mai e puţin şi începem şcoala şi momentan deşi nu mă sinchisesc nici să închid sau să deschid fereastra, îmi dau seama că atunci va trebui să fac mult mai mult.Toate astea mi s-au învălmăşit în cap încă de dimineaţă şi bum... Lemon Splash*laughs*.E tot ce mi-a trecut prin minte având în vedere că acest post e mai puţin inspirat decât inutil.
Ok, din moment ce sunteţi aici, nu are rost să zăbovim. Sunt de părere că ar trebui să vedeţi noutăţile. Am tradus terminat de tradus "Sleep Well".
Îl găsiţi aici şi aici şi îmi cer încă o dată scuze dacă v-am făcut să aşteptaţi. Ar fi trebuit să fie gata de ieri, dar timpul mă rezumă mereu aşa că l-am structurat în trei părţi.
Ah, şi în caz că vă place, totul i se cuvine lui Rosie. Ea e cea inspirată, eu doar traduc, deci laudele vor fi pentru ea.Cu siguranţă le merită.
Ne mai vedem, dragilor şi abia aştept să primesc veşti de la voi căci pe aici e deocamdată linişte.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu