Dar totuşi...am îmbinat frumuşel citatele în care mă regăsesc cu un conţinut... cum vreţi voi să îi spuneţi.
"Lucas Scott…Stai aşa de mai bine de un ceas, la masa din colţ, învârtind absent scotchul de parcă aştepţi.Dar eu ştiu că nu aştepţi pe nimeni. Văd în ochii tăi albaştri cum mintea-ţi zboară afundându-ţi sufletul în hăul de suferinţe,de palme dureroase ce lasă în urmă firicele acide de sânge ca după războaie crâncene cu focuri mocnite sau furtuni ale soartei ce urmăresc şi lovesc sufletele puternice."citeşte mai departe→
când te mai simţi singură, dă-mi un buzz şi schimbăm imediat starea asta :)) şi nu glumesc
RăspundețiȘtergereHeii :x thank you so much !!!
RăspundețiȘtergere