
Summer?! C' mon, fraţilor fiţi serioşi! V-aţi uitat măcar o clipă pe fereastră? Eu nu am vrut.Am preferat să scriu toată dimineaţa fel de fel de prostii despre cum e să ai un început de vară naşpa, pardon adică să scrii un fanfic despre " viaţa mea a fost şi mai bună" să te uiţi la un film care se cheamă " vara asta nu cred că pleci nicăieri" teoretic să... nu faci nimic. *laugh**laugh**laugh*. Ia să vedem... despre cine o fi vorba ?
Despre mine.
la, la, la , la link:
Călători şi uite şi asta e drăguţă.Nu că s-ar potrivi cu ceva dar din câte vezi la mine toate sunt fără sens.La,la, la.
http://www.youtube.com/watch?v=vR_VeG1XW_4
M♥
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu